22 Eylül 2013 Pazar

Deniz Üstünde Lüks Bungalov Evlerde Tatil

Bugün arabada giderken yola düşmüş yapraklar dikkatimi çekti. Eylül ayının sonlarına gelmiştik. Sonbahar iyiden iyiye kendini belli etmeye başladı. Bizim kısa kollu mu giyelim, yanımıza mont alalım mı diye düşündüğümüz bu günlerde bungalov evlerde tatil yapanlar var. Ne şans!

Yarın sabah alarm sesiyle sabah 07:00'de uyanacağımı ve işe gideceğimi düşününce bungalov evlerde tatil yapma fikri nasıl çekici geliyor anlatamam. Belki bungalov evlerde tatil yapmak size konforsuz gelebilir. Fakat fotoğrafları gördüğünüzde bu önyargınızdan vazgeçeceksiniz. İlk başta bungalov evlerde tatil yapma fikri bana da çok uzak geliyordu ama dediğim gibi fotoğrafları görünce benim fikrim değişti.

Egzotik bir yerde, sazdan çatısı olan ahşap evler... Bungalovun balkonunda uzanmış tropikal meyve suyu içerken hayal ediyorum kendimi. Sıcak mı geldi (asla sıcaktan şikayet etmem) hoop suya. Dünya üzerinde deniz tatili yapılabilecek belkide bir milyon yer var. Ama eminim deniz üzerinde bulunan bu lüks bungalov evlerde tatil yapmak kendinizi özel hissettirecek.

Sizler için Fransız Polinezyası, Maldivler, Bora Bora Adası gibi lüks bungalov evlerde tatil yapabileceğiniz 10 tatil yerini listeledim. Benim gelir durumum henüz buralarda tatil yapmaya müsait değil. Eğer sizin buralarda tatil yapma şansınız olursa ne mutlu size. Ben de önümüzdeki yıl için Türkiye'de bungalov evlerde tatil yapabileceğim yerleri araştırayım.

Bungalov Evlerde Tatil Yerleri

Punta Caracol, PanamaConstance Moofushi Resort, Maldivler
Moorea Pearl Resort & Spa, Fransız Polinezyası
One & Only Reethi Rah, MaldivlerTikehau Pearl Beach Resort, Fransız Polinezyası
Bora Bora Nui Resort & Spa, Bora Bora Adası
Vahine Island Resort Taha’a, Taha’a, Fransız PolinezyasıSong Saa Private Island, KamboçyaEl Nido Apulit Island Resort, FilipinlerLe Meridien, Bora Bora Adası Bungalov Evlerde Tatil


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder